Ze zákulisí mé práce

13.05.2022

Prozradím něco ze zákulisí mé práce.

Před lety jsem dostala mnoho zasvěcení a "školení" od andělů a povolení k tomu,abych pro klienty dělala zasvěcení "Napojení na anděly"..

Bylo to moc fajn, moc mě to bavilo a šlo to snadno,ale po čase jsem z toho začala být unavená.

Řekla jsem svým andělům, že to je pro mne příliš namáhavé a že to už nechci dělat..

Byli hodní, přestali mi posílat klienty na tuto práci. Ale poslední dobou jsem začala dostávat nové impulzy. A dopadlo to tak, že jsem opět souhlasila s tím, že "Napojení na anděly" budu zase dělat,ale slíbili mi, že to pro mne bude šetrnější a méně namáhavé..

Prošla jsem dalšími zasvěceními, dostala nová povolení - doba se změnila a změnily se i energie, ve kterých pracuji, musela jsem se přizpůsobit..

Jako první jsem dostala zasvěcení, díky kterým mohu poskytovat "Napojení na anděly" inkarnovaným andělům - to jsou andělé, kteří nyní žijí jako lidé..

Už jsem se s několika anděly v lidské podobě setkala, přišli za mnou jako klienti. Bylo to legrační, na mnohých z nich na první pohled bylo vidět, že to jsou andělé. Jeden mladý pán - byl vysoký, světlovlasý, kudrnatý, krásné modré oči .... Opatrně jsem se ho zeptala, jestli ví, že je ikarnovaný anděl - byl roztomilý - sklopil oči a kýval, že ano..

Už jsem dostala povolení poskytovat tuto službu pro všechny inkarnované bytosti - pro víly, skřítky, mimozemské bytosti .... atd. .Nyní jsme všichni lidmi a všichni máme možnost žádat o pomoc naše anděly.

Už mám připravenou lucerničku, abych vám posvítila alespoň na kus vaší cesty..

Simona.