Na světě je mnohem více hodných lidí

31.01.2021

A víte co, myslím si, že na světě je mnohem víc hodných lidí, než těch druhých. . Nevím, co se děje, ale poslední dobou mi píší lidé a děkují. Poděkování je velmi vzácný dar a ja za to také děkuji. .

Před chvílí mi volala úplně cizí paní a děkovala mi za to, že jsem. No, není to nádhera ? Jenom mi řekla, že mě zná a že mi děkuje. Ani nevím, jestli mě sleduje na YouTube nebo na Facebooku nebo na Instagramu, nevím .... je to jedno .... udělala mi radost.

Nedávno mi zase psali klienti, kterým jsem čistila dům a děkovali a dokonce se ptali, kam na mě mohou napsat reference, že by to rádi udělali. Bylo to od nich milé, tak jsem jim napsala, aby se zmínili řediteli naší firmy: NEBE s.ro., jmenuje se pan Bůh ... trochu protekce neuškodí, budu za to vděčná ..... .

Tak mě napadlo, pojďme si vzájemně více děkovat, pojďme se vzájemně více chválit a zapomeňme na kritiku, na posuzování a buďme si vzájemně vděční za všechno, co pro sebe navzájem děláme.

Když někdo udělá něco pro ostatní, není to samozřejmost a určitě si zaslouží pochvalu a poděkování. .

Děkuji vám všem, kdo jste na mě hodní, je to moc fajn. . Také věřím tomu, že co vysíláme, to se nám vrací. Každé vlídné slovo se vám vrátí zpět.

Všechna vlídná slova, která vyšlete k ostatním lidem, se vám vrátí zpět ve chvíli, kdy je budete nejvíce potřebovat.

Simona