Ještě je čas

19.11.2021

Ještě není rozhodnuto, ještě je čas.Změna přichází - je to velká vlna světla , která sem přichází, ale je blokována silami, které se jí postavily jako val, aby vlna světla přeskočila tento prostor a aby se tady vytvořila bublina, ve které není světlo..

Tvým úkolem je vzbudit co nejvíce lidí. Probuzení lidé povstanou a postaví se za své právo na svobodný život,který jim umožní tvořit v lásce a sounáležitosti..

Všichni se tady učíte sounáležitosti..

Učíte se, že záleží na každém z vás, aby se dobře dařilo všem..

Každý z vás, kdo je nemocný, smutný, zoufalý nebo jenom naštvaný,šíří svoje neviditelné vibrace do prostoru a tento prostor pak ovlivňuje ostatní lidi v okolí..

I když neznáte toho, kdo šíří svoji zlobu nebo svoje zoufalství, jste jím ovlivněni. Jeho vibrace se šíří velmi rychle a propojují se s vibracemi ostatních zoufalých lidí a velmi silně ovlivňují prostor i vzduch, který dýcháte.

S každým vaším nádechem pak vdechujete tyto vibrace.

A stejně tak to funguje i u lidí, kteří jsou šťastní, spokojení nebo nadšení - oni mají také svoje vibrace, které se šíří a propojují a léčí nemocný prostor a léčí i nemocné nebo zoufalé lidi..

Váš společný prostor ovlivňujete svými emocemi, myšlenkami i slovy, která vyslovujete..

Slova jsou velmi, velmi mocná, když si nevíte rady, používejte pozitivní slova - o naději, o víře, o lásce, o zdraví ..... tím prosvětlíte sebe, svoje vibrace i společný prostor,který se vám odvděčí tím, že vám bude posílat to stejné, co do něho vkládáte..

Zdroj informací: Andělé - průvodci vás, Světlonošů v lidské podobě.

Simona